Zayıflamak için Altın Kurallar

Categories Erkek Sağlığı, Kadın Sağlığı, Sağlıklı YaşamPosted on
Zayıflamak için Altın Kurallar

Zayıflamak için yalnızca  diyet yapmaya çalışmak bazen yeterli olmayabilir. Uygulaması güç olmayan bu zayıflamak için 10 altın kural notları ile çok etkili diyetler yapabilirsiniz. Diyetinizi yaparken emin kaideleri her gün asıllaştırırsanız kilo verme sürecinize büyük miktarda katkılar sağlayacaktır.

<!–more–>

Her sabah uyanınca ilk iş olarak 2 büyük kadeh asgari 400cc ’lik oda sıcaklığında su içilmesi gerekli. Günde en az 3 litre su içilmesi gerekmektedir. Suya isteğinize göre taze bunalmış limon suyu veya elma sirkesi ekleyebilirsiniz.Yemeklerle beraber netlikle su içilmeyecek. Yemeklerden yarım saat evvel vazgeçilmeli ve 1 saat sonra tekerrür içmeye başlanmalı. Gül Kaynak Sıhhatli Zayıflamak İçin 10 Altın Kural Gül Kaynak

Zayıflamak İçin 10 Altın Kural

1 ayda 6 kilo vermek için bu konumuza göz atın.

Her gün 3 poşet karbonat, 1 çay kaşığı Himalaya Tuzunu suya eritip içilecek Her bir poşet 5 gram bir su kadehe. Bir çay kaşığı tuz da yeniden başka kadehe konulacak.

Zamanları size kalmış yeter ki her gün içelim.Zayıflama kaidesini yaparak siyah çay, kahve, kola, içki, gazlı meşrubatlar, hazır kutu meyve sularından içilmeyecek. Zayıflamak için altın kurallar eşliğinde zayıflama diyetiniz çok iyi yola girecektir.

En büyük öğünümüzü sabah 11:00 ile öğleden sonra 16:00 arası yenecek.Güneş batınca çorba dışında bir şey yenmeyecek. Sebze çorbası ve mercimek çorbası olabilir.Zayıflama kürümüz vaktince süt, peynir, yoğurt, yumurta ve tavuk tüketilmeyecek.

Ekmek 11:00 – 16:00 dışında saatler arasında ekmek yemeyeceksiniz. Bu saatler arasında netlikle kızartılmış ve beyaz ekmek dışındakiler tüketilmeli.Her gün sarih havada en az 30 dk.

Yürüyüş yapılacak. Park, koru, deniz kenarı seçim nedenidir.  Zayıflamak İçin 10 Altın Kural içeriğinin sonuna geldik. Bizi takip etmeyi unutmayın.

Genç Kalmayı Sağlayan Yiyecekler